جشنواره خرید استانبول

جشنواره خرید استانبول

جشنواره خرید استانبول

تاریخ شروع جشنواره: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷   (2018  – 8 JUNE)

تاریخ پایان جشنواره: یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷  (2018  – 24 JUNE)

مکان برگزاری: سالن های مختلف استانبول

دانلود پکیج

 


 

توضیحات جشنواره:

جشنواره خرید استانبول از ۱۸ خرداد الی ۰۳ تیر ۱۳۹۷ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.
جشنواره خرید استانبول یکی از مهمترین جشنواره های کشور ترکیه به شمار می آید. جشنواره خرید استانبول، این شهر سنتی را برای تمام کسانی که منتظر بهانه ای برای خرید هستند، به بهشت خرید تبدیل می کند. در این مدت، فعالیت های تقریباً بی وقفه فرهنگی، نمایش، کنسرت، راهپیمایی، در کنار بازی هایی برای کودکان و مسابقاتی برای افراد نترس و متهور، این جشنواره را همراهی خواهند کرد.

مراکز خرید و فروشگاه ها زمانیکه تخفیف ها و فروش های ویژه آنها باعث می شود هزاران بازدیدکننده درباره آن بحث کنند، در مرکز توجه قرار می گیرند. فروشگاه ها تا ساعات اولیه شب یا اغلب ٢٤ ساعته باز هستند، بنابراین، انتظار می رود شهر استانبول در طول این جشنواره، عنوان “شهری که هرگز نمی خوابد” را به خود اختصاص دهد. در صورتی که دوست دارید یک جشنواره حقیقی را تجربه کنید، سبک زندگی جدیدی را کشف کنید و تجربه فوق العاده خرید را داشته باشید، به استانبول بیایید تا تمام امکاناتی را که این شهر ارائه می کند، کشف کنید.

از امتیازهای بی شمار خرید اجناس با تخفیف های بالا و اجناس تعداد زیادی از برندها در طول این جشنواره لذت ببرید. همچنین از فرصت شرکت در قرعه کشی های غافلگیرکننده که هدایای شگفت انگیزی را ارائه می کنند، استفاده کنید.

جشنواره خرید استانبول
جشنواره خرید استانبول

چرا باید در جشنواره خرید استانبول ٢٠١٧ شرکت کنید؟

در این جشنواره از تجارب مهیج بی شماری لذت خواهید برد که هم ذهن و هم قلب شما را تسخیر می کنند و ماجرای فراموش نشدنی را در طول اقامت یک ماهه تان در استانبول، یکی از خیره کننده ترین شهرهای جهان برای شما رقم می زنند. استانبول، ملغمه ای از جوهره شرقی و پویایی غربی، سرزمینی جذاب به شمار می آید که برای هر کس با هر سلیقه ای، چیزی مناسب برای ارائه دارد. این بار، استانبول با برگزاری جشنواره خرید، برای شما دروازه های خود را به روی دنیایی سرشار از خرید، تفریح، و شگفتی باز خواهد نمود.

از کنسرت ها، مسابقات و نمایشگاه های اختصاصی مد نه تنها در مراکز خرید بلکه در نقاط مرکزی اطراف شهر لذت ببرید. استانبول از شما در مراکز خرید مدرن با محصولات متنوع که هر آنچه را که بدنبال آن هستید زیر یک سقف با تخفیف های خوب قیمت ها، و برنامه های تفریحی غافلگیرکننده، استقبال می کند. و البته، این شهر زیبا از شما دعوت می کند تا از تجارب و ماجراهای جدید در هر گوشه این شهر که ارزش کشف کردن را دارند، لذت ببرید.

مراکز خرید:

استانبول علاوه بر اینکه یکی از مراکز تفریحی و فرهنگی جهان به شمار می آید، کلان شهری است که در فهرست برترین مقاصد سفر علاقمندان به خرید، جای دارد. استانبول با حدود ١٢٠ مرکز خرید در سرتاسر شهر، نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی در مجموع، مراکز خرید بیشتری دارد.

این مراکز خرید، محصولات برندها و خدمات بی شماری در حوزه های بسیاری از جمله لباس تا غذا و تفریحات تا لوازم الکترونیکی را عرضه می نماید؛ و این مراکز خرید علاوه بر اینکه مکانی برای خرید به شمار می آیند، مراکز تفریحی نیز محسوب می شوند. علاقمندان به خرید می توانند هر آنچه را که بدنبال آن هستند در مراکز خرید استانبول که هزاران محصول و برندهای بی شمار را برای تمام گروه های سنی عرضه می کنند، پیدا کنند؛ این مراکز، مکانی هستند که می توانید در جریان روندهای جهان در هر حوزه ای قرار بگیرید.

در قدیمی ترین مراکز تجاری جهان همچون گرند بازار یا بازار ادویه- نمونه های عالی معماری معرف شهر استانبول- سوغات و یادگارهای منحصر به فردی خریداری کنید که به خانه شما بویی از استانبول ببخشد. همچنین می توانید شگفتی های بسیاری را در مراکز خریدی که برندهای مشهور جهانی را عرضه می کنند، پیدا کنید. 

جشنواره خرید استانبول
جشنواره خرید استانبول


برترین مراکز خرید استانبول عبارتند از:

 • مرکز خرید استانبول
 • ایستینی پارک
 • مرکز خرید زورلو
 • پالادیوم استانبول
 • مرکز خرید آک
 • مرکز خرید برج های ترامپ
 • فروم استانبول
 • مرکز خرید جواهیر
 • مرکز خرید آستوریا استانبول
 • مرکز خرید نشان تاشی
 • مرکز سفیر استانبول

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.istshopfest.com/en مراجعه فرمایید.