نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو

نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو

 

تاریخ شروع نمایشگاه: 21 شهریور 1395  (2017  – 12 september)

تاریخ پایان نمایشگاه: 23 شهریور 1395 (2017  – 14 september)

سطح برگزاری نمایشگاه : خارجی، بین المللی

 

 

 


توضیحات نمایشگاه :

نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو (Stylish Home) نمایشگاهی تخصصی است که برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان امکان آگاهی از آخرین روند بازار در زمینه طراحی داخلی و تزئینات ساختمانی و دکوراسیون در بازار محصولات لوکس را فراهم می کند. با ناخدای سفر در سفر به روسیه و شهر زیبای مسکو همراه باشید…

نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو مهم ترین جایگاه موجود برای بخش لوازم خانه شیک و برتر و بهترین مکان برای ارتقا خدمات و کالاهای خانگی و همچنین برای ارتباط و تعامل برای تمام شرکت کنندگان این بازار به شمار می آید.

این رویداد همزمان و در یک جایگاه مشترک با نمایشگاه لوازم خانگی و نمایشگاه لوازم تزئینی و سوغات مسکو برگزار می شود. برگزاری سه نمایشگاه در یک زمان و در یک مکان به شما این امکان بی نظیر را می دهد تا دسترسی به فرصتی بی نظیر برای یافتن جذاب ترین پیشنهادات قیمت خرید، خدمات عمده فروشی و شبکه های خرده فروشی و فروشگاه ها، رستوران ها، بارها، کافه ها، هتل ها و سونا ها داشته باشید و همچنین شما را قادر می سازد از پیشنهادات تجاری شرکا و رقبا آگاه شوید و در مورد مشکلات تولید و فروش بحث و گفت و گو کنید. 

نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو
نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو