فرانسه

کشور فَرانسه République française

یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد .که در واقع بزرگترین کشور اروپای غربی و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به‌شمار می‌آید.  فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می باشد. دو کشور دیگر عبارتند از: اسپانیا و مراکش.( به همین جهت تورهای اسپانیا و فرانسه جزئ پر طرفدارترین تورهای می باشد .) به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ضلعی) را داده‌اند.

مرکز فرانسه، شهر پاریس است. پاریس بزرگ‌ترین شهرهای اروپاست و مهد فرهنگ و هنر می باشد و سالانه میلیون ها نفر برای بازدید از پاریس به فرانسه سفر می کنند ، پاریس مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است.

زیبایی فرانسه در تمام شهرهای آن قابل لمس است ،و  همچون دیگر کشورهای اروپایی واحد پول فرانسه یورو می باشد و البته فرانسه واحد پول خود را در کنار واحد پول ملی دارد و آن فرانک است .

زبان اصلی فرانسه فرانسوی می باشد ، در کنار زبان فرانسه زبانهای دیگری همچون آلساتین ،باسک ، Catalan ، Corsicanنیز در این کشور صحبت می کنند.

دین اصلی فرانسه مسیحیت می باشد ، اما ادیانی همچون اسلام ،پروستات ، بودایی و یهودی در این کشور رواج دارد.

فرانسه در طول تاریخ طولانی این کشور، تبدیل به مهمترین کانون پرورش بسیاری از هنرمندان، متفکران و دانشمندان در عرصه‌های گوناگون گردید تا جایی که این کشور را مرکز پیدایش و شکوفایی فرهنگ مدرن جهان می‌پندارند. در طی قرون هفدهم و هجدهم، به جامعۀ فرهنگی، هنری و علمی فرانسه ، متفکرانی از سراسر اروپا به آن پیوستند و دورانی را رقم زدند که به آن “عصر روشنگری” اطلاق می‌شود و از لحاظ دستاوردهای فکری و اجتماعی یکی از درخشان‌ترین دوره‌های تاریخ بشر است.

فرانسه چهارمین کشور دارندۀ بیشترین میراث جهانی یونسکو در جهان است که به همین دلیل، هر ساله بیش از ۸۳ میلیون توریست از سراسر جهان جذب این کشور می‌شوند ،،، آماری بیش از هر کشور دیگری در جهان.

در زمینۀ استانداردهای بین‌المللی، فرانسه را می‌توان از کشورهای پیشرو دانست. استانداردهای بالای زندگی، تحصیلات، سلامت، امید به زندگی، آزادی و شاخص بالای توسعه انسانی فرانسه را از جمله کشورهای ایده‌آل برای زندگی معرفی می‌کند.

جهت خرید تور مسافرتی فرانسه باارزان ترین و مناسبترین قیمت با ناخدای سفر تماس حاصل فرمایید

تور فرانسه ناخدای سفر از پرطرفدار ترین و ارزان ترین تور های اروپا می باشد با بهترین و عالی ترین کیفیت و قیمت ارزان و بسیار مناسب عرضه می شود.تور فرانسه نوروز 96 ،تور اسپانیا و فرانسه نوروز 96،تورهای گروهی نوروز96،تور بارسلون و پاریس نوروز 96،

فرانسه

شرایط دریافت ویزا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن :

اصل پاسپورت های جدید و قدیم ، دو قطعه عکس ، شناسنامه ، کلیه مدارک شغلی ، سند ملکی ، پرینت 6 ماهه حساب بانکی و تمکن مالی 6 ماهه به لاتین با مهر شعبه با موجودی به ازای هر نفر 40.000.000 تومان ، تکمیل فرم مشخصات فردی

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.