فستیوال خرید دبی 2017

فستیوال خرید دبی 2017

فستیوال خرید دبی یا جشنواره خرید دبی یکی از پرطرفدارترین جشنواره هایی می باشد که در دبی برگزار می گردد.

فستیوال خرید دبی ( Dubai Shopping Festival ) یا به زبان عربی شب های دبی

جشنواره خرید دبی  به عنوان مهیج ترین جشنواره دبی در زمینه خرید  ،و همچنین از جمله جشنواره های مشهور  در جهان به شمار می آید، که به عنوان بهشت خریداران نیز معروف است و می توانید بهترین محصولات خرده فروشی را در آن پیدا کنید. این جشنواره به منظور توسعه تجارت و بازرگانی در دبی برگزار می شود.

رویای کسانی که از خوردن لذت می برند، لذت خانواده ها و فانتزی کودکان، همه و همه در جشنواره خرید دبی به حقیقت می پیوندد، خرید پر زرق و برق یک ماهه ای که حال شما را خوب می کند.

فستیوال خرید دبی 2017
فستیوال خرید دبی 2017

 جشنواره خرید دبی دو مرتبه در سال برگزار می گردد :

فستیوال خرید تابستانی دبی
فستیوال خرید تابستانی دبی یکی از فستیوال های خرید دبی می باشد که هر ساله در فصل تابستان برگزار می گردد و بیشتر بر روی سرگرمی، آموزش و تفریح کودکان در طول تعطیلات تابستان تمرکز دارد و هر سال نسبت به سال گذشته، خانواده های بیشتری را جذب می کند.

تاریخ فستیوال خرید زمستانی دبی  2017

فستیوال خرید زمستانی دبی 2017 در تاریخ 26 دسامبر 2016 الی 28 ژانویه 2017 (6 دی الی 9 بهمن 95) در دبی برگزار می گردد.

فستیوال خرید دبی 2017
فستیوال خرید دبی 2017

در جشنواره خرید دبی می توانید علاوه بر تجربه خرید از بیش از 50 مرکز خرید دبی، از نمایش های سرگرم کننده و تفریحی، کنسرت، نمایشگاه، زمین بازی و محوطه های تفریحی که برای این فستیوال تدارک دیده شده استفاده نمایید.

فستیوال خرید دبی با دارا بودن برنامه های نمایش فیلم، غذا و فعالیت های مختلف، صرفا رویدادی برای خرید در مراکز خرید دبی نیست.

از مهمترین ویژگیهای جشنواره خرید جدا از معافیت مالیاتی برای فروشندگان و خریداران و نیز خرید کالای ارزان و  ارائه جوایز بسیار ارزنده  به برندگان قرعه کشی ها می باشد .

از جوایز قرعه کشی ویژه فستیوال خرید می توان  ماشین LX570  ، جوایز نقدی صد هزار درهمی و انواع سرویسهای جواهرآلات ، سکه های طلا ، 21 کیلو طلا و نیز چندین دستگاه ماشین لگزوس می باشد که  به خریداران اهدا می گردد . از دیگر برنامه های جشنواره دبی اجرای  کارناوال  توسط گروههای مختلف ژاپنی چینی عربی و روسی می باشد.

و در این فستیوال توجه ویژه ای به کودکان و خردسالان شده . در طول جشنواره برنامه های شاد موسیقی ، تئاتر عروسکی ، برنامه های مختلف سیرک ، آتش بازی ، کاریکاتور ، نمایش نور و صدا و دهها برنامه شاد و مفرح دیگر ترتیب داده شده است تا کودکان بتوانند همپای بزرگترها از این برنامه خرید لذت کافی را ببرند .

د ربخش خوشمزه و رنگارنگ این فستیوال یعنی جشنواره غذای فستیوال خرید دبی می باشد که در آن آشپزهای بین المللی از سراسر دنیا با برقراری مسابقات آشپزی کارگاههای آشپزی و مسابقات مختلف آشپزی لحظات خوشی را برای شما رقم می زنند.

برای ثبت نام در جشنواره خرید دبی با شماره تلفن 88984780 – 021 تماس حاصل فرمایید .