Cartoon Network Amazone

پارک آبی کارتون نت ورک اولین مجموعه آبی از سری زیرمجموعه های کانال مشهور Cartoon Network می باشد ، این شبکه  تمامی تلاش خود را در این پارک آبی به کار بسته تا بتواند کاراکتر های کارتونی و صحنه های نمایشی خود را در این پارک چند منظوره به واقعیت تبدیل کند این پارک آبی در سال 2014 افتتاح شده و دارای قسمت های مختلفی مانند : Ben 10، Adventure Time، The Amazing World of Gumball  می باشد و در ادامه باید اضافه کنیم که قسمت Foodville این مجموعه دارای انواع رستوران ها ، فست فود ها بوده که انواع غذاهای بین المللی مانند ژاپنی، کره ایی، هندی و آمریکایی را می توانید اینجا امتحان کنید . برای رفتن به این پارک آبی می توانید از ایستگاه های مخصوص این پارک آبی واقع در ساحل JOMTIEN  و یا SECOND ROAD استفاده کنید ، این پارک به 6 قسمت مجزا تقسیم شده :

 : Adventure Zone قسمت اول  

این قسمت از پارک مکانی است برای تجربه هیجان هایی که قبلا تجربه نکرده اید و یکی از بهترین قسمت های این بخش Jake Jump  می باشد که تلفیقی از پرش و رفتینگ و معلق بودن در هوا می باشد ، همچنین قسمت های جالبی نیز مانند Rainfall Rainicorn و یا Banana Spin نیز برای افراد جذابیت مخصوصی خواهند داشت.

: The Omniverseقسمت دوم  

این قسمت بیشتر بر پایه تم شخصیت معروف کارتونی Ben 10  طراحی شده و به به شش قسمت تقسیم می شود : The Omnitrix که به عنوان اولین رولر کاستر به این سبک در جهان شناخته می شود و بیش از 23 متر ارتفاع دارد. قسمت های دیگر : The XLR8-tor, The Humangaslide,The Humungasaur،Alien Attack  , Goop Loop

 :Riptide Rapids قسمت سوم  

تیوب سواری در رودخانه تنبل که همانند جنگل آمازون شبیه سازی شده است. و افراد در هر سنی می توانند مسافت 335 متری را بر روی تیوب طی کنند. در ضمن در مسیر خود با فشار باد و رودخانه نیز باید دست و پنجه نرم کنید .

:Mega Wave قسمت چهارم  

اینجا مختص خانواده هاست جایی که در آن موج های آرام و تماشای غروب خورشید را تجربه خواهید کرد. و همچنین از دیدن شو های مخصوص کمپانی کارتون نت ورک که برای شما تدارک دیده شده است لذت می برید.

 :Cartoonival قسمت پنجم  

این قسمت مخصوص بچه ها بوده و  برای نمایش کاراکتر های کارتونی این شبکه مشهور می باشد و همچنین انواع فواره ها، تیوب ها و جاهای مختلفی در نظر گرفته شده که باید آنها را کشف کنید.

 :Surf Arena قسمت ششم  

تجربه موج سواری در دریا را در این قسمت از پارک آبی تجربه خواهید کرد .