هتل پولمن

جزئیات و امکانات

این هتل اتاق های سوپریور با تهویه ی مطبوع و یک تخت کوئین سایز یا دو تخت یک نفره با ملحفه و تشک پری مخملی در اختیار شما قرار می دهد که ۲۷ مترمربع بوده و یک فضای کار، اینترنت پرسرعت و تلویزیون اینترنتی، گاوصندوق، مینی بار و لوازم تهیه ی چای و قهوه در آنها یافت می شود. ۲ بطری رایگان آب هم در این اتاق ها قرار داده شده و حمام آنها وان و دوش مجزا دارد. از امکانات جونیور-سوئیت ها هم می توان به تهویه ی مطبوع، یک تخت کوئین سایز با ملحفه و تشک پری مخملی، دسترسی رایگان به اینترنت پرسرعت، تلویزیون مسطح، دستگاه قهوه ی اسپرسو، لوازم تهیه ی چای و قهوه، ۲ بطری آب رایگان، گاوصندوق و حمام اختصاصی با وان و دوش مجزا اشاره کرد. مساحت این اتاق ها ۴۵ مترمربع است و یک فضای استراحت و میزتحریر دارد. اتاق های کلاسیک با یک تخت کوئین سایز یا ۲ تخت یک نفره با ملحفه و تشک پری مخملی و امکاناتی مانند دسترسی به اینترنت پرسرعت، تلویزیون اینترنتی، گاوصندوق، مینی بار، لوازم تهیه ی چای و قهوه، ۲ بطری آب رایگان و حمام اختصاصی با وان و سشوار، راحت و مجهز بوده و مساحت آن ها ۲۴ مترمربع است. همچنین مهمانان امکان استفاده از یک سوئیت با تهویه ی مطبوع و تخت کینگ سایز با ملحفه و تشک پری را دارند. سوئیت ۴۵ مترمربع بوده و امکاناتی مشابه با جونیورسوئیت ها دارد. واحدهای دولوکس تهویه ی مطبوع، چشم انداز بر CNIT و تخت کوئین سایز یا ۲ تخت یک نفره دارند. همه ی اتاق ها با خط تلفن مستقیم تجهیز شده و تهویه ی مطبوع آن ها مجزاست.
امکانات اتاق

تلویزیون کابلی/ماهواره ای
خط تلفن مستقیم
دسترسی به اینترنت
دوش
سشوار
سیستم تهویه ی مجزا
گاوصندوق
امکانات ورزشی(مهمانان با پرداخت هزینه ی اضافی می توانند در سونا تنی بی آسایند)

آدرس سایتwww.pullmanhotels.com
آدرس تریپ ادوایزر (برای دیدن عکس ها بیشتر و توضیحات مسافران برای این هتل)

هتل 4 ستاره پولمن لدفانس با 384 اتاق خود و نمایش دلپذیر نور در اتاق های خود بیان گر این است که هماهنگی موجود در آن ها به گونه ای برقرار شده است تا کوچک ترین شکی در تأمین رفاه مهمانان حاصل نشود. اتاق های جلسه ی هتل با فناوری مدرن خود موفقیت آمیز بودن کنفرانس یا سمینارتان را تضمین می کنند، تنها کافی است کار اشتباهی از شما سرنزند! سایر تسهیلات هتل شامل چک اوت ۲۴ ساعته، صرافی، آسانسور، ۱ رستوران و دسترسی به اینترنت (با پرداخت هزینه) می شود. گاراژ مسقف نیز برای آن هایی که با اتومبیل می رسند (با پرداخت هزینه) موجود است.
آسانسور
اینترنت عمومی
پذیرش ٢۴ ساعته
خدمات پزشکی
رستوران
سونا
صرافی
گاراژ
محل هتلاین هتل در ناحیه ی تجاری لادفانس (La Défense)، آن طرف مرکز همایش های CNIT و در فاصله ی ۱۰ دقیقه ای از مرکز پاریس قرار گرفته است.

 

Google Maps

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.