هتل ایبیس ستورن

جزئیات و امکانات

نام لاتین: IBIS SATHORN

درجه: سه ستاره

تعداد اتاق: 213

کشور: تایلند

شهر: بانکوک

ناحیه: ساتورن

آدرس : Soi Ngam Duphli Rama IV, Sathorn, 10120 Bangkok, Thailand

تلفن : (+66) 2/6592888

توضیحات هتل:

هتل ایبیس ساتورن بانکوک دارای موقعیت مکانی عالی در شهر می باشد و در اطراف آن رستوران و مراکز خرید بانکوک واقع شده اند.

با اقامت در این هتل به راحتی می تواند به نقاط مختلف شهر دسترسی داشت. این هتل ۳ ستاره تا فرودگاه ۳۰ کیلومتر فاصله دارد. این هتل در کنار رودخانه ی زیبای Chao Phraya واقع شده و دارای اتاق هایی نورگیر با امکانات مدرن می باشد. در اتاق های هتل تلویزیون، ماهواره و قهوه ساز وجود دارد. هتل دارای استخر در فضای باز و سرویس گشت شهری رایگان به ایستگاه قطار هوایی Krungthonburi می باشد.

اتاق ها کف چوبی دارند و در دکوراسیون آن ها از رنگ های روشن استفاده شده است. یخپال و میز کار هم در اتاق ها وجود دارد. هتل ایبیس ساتورن بانکوک تا مرکز شهر ۴ کیلومتر و تا Wat Pho حدود ۶.۴ کیلومتر فاصله دارد. هتل ایبیس ساتورن بانکوک دارای میز تور، مرکز تجاری، رختشورخانه و اتوشویی است. در رستوران “It’s all about TASTE” انواع غذاهای محلی و بین المللی و در بار هتل انوع نوشیدنی ها سرو می شود.

مرکز خرید MBK و سینما سیتی و مرکز هنری فرهنگی بانکوک در نزدیکی این هتل هستند. این هتل به تازگی بازسازی شده و کارکنانی خونگرم و میهمان نواز دارد. هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم، امکانات ویژه معلولین، پذیرش ۲۴ ساعته و پارکینگ می باشد. هتل ایبیس ساتورن بانکوک ۲۹ طبقه دارای ۱۸۹ اتاق است.

اتاق های دکوراسیونی مدرن دارند و مجهز به سیستم تهویه اند و دارای سرویس اینترنت می باشند. سیگار کشیدن در برخی از اتاق های هتل ممنوع است. هتل دارای امکانات تفریحی مختلفی هم می باشد. هدف شما از سفر هر چه که باشد این هتل یک انتخاب عالی برای اقامت در بانکوک است.

امکانات هتل :

  • امکانات تفریحی در فضای باز : استخر در فضای باز

  • امکانات تفریحی: آبگرم

  • غذا و نوشیدنی: رستوران و بار

  • اینترنت : هتل دارای سرویس اینترنت رایگان می باشد.

  • پارکینگ: استفاده از پارکینگ هتل رایگان است.

  • خدمات: سرویس اتاق ها ، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، پذیرش ۲۴ ساعته ، صرافخانه، اتوشویی، سالن کنفرانس، خدمات تورها، حمل چمدان ها رختشورخانه، سیستم امنیتی، سیستم تهویه، آسانسور، اتاق هایی که در آن ها سیگار کشیدن ممنوع است،

  • زبان: تایلندی، انگلیسی

اطلاعات مهم در خصوص رزرو هتل :

ساعت تحویل اتاق : ۱۴:۰۰

ساعت تخلیه اتاق ها : ۱۲:۰۰

هزینه صرف صبحانه اگر با هزینه اتاق ها محاسبه نشده باشد ۴۱۱.۹۵ بات است.

هتل تا فرودگاه ۳۰ کیلومتر و حدود ۳۰ دقیقه فاصله دارد.

هتل دارای اتاق هایی است که سیگار کشیدن در آن ها ممنوع است.

تعداد طبقات: ۲۹

تعداد بار: ۱

تعداد رستوران: ۳

تعداد اتاق: 213

ولتاژ اتاق : ۲۲۰

هتل در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است.

کودکان و تخت اضافه : استفاده از تخت های موجود در اتاق برای کودکان زیر ۱۲ سال رایگان است. هزینه استفاده از تخت اضافه برای هر شب ۷۱۰ بات است. در هر اتاق یک تخت اضافه وجود دارد. هزینه های اضافه با هزینه کلی محسوب نمی شوند و باید به طور جداگانه پرداخت شوند. استفاده از تخت اضافه و یا تخت مخصوص کودک باید از قبل با مدیریت هماهنگ شود.

میهمانان هتل نمی توانند حیوانات خود را وارد هتل کنند.

Google Maps

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.