تور مالزی صاباح نوروز

 • کد تور: 97119
 • مدت: 7شب و 8روز + بیمه مسافرتی
 • تاریخ اولین برگزاری: 1402-03-25
 • خدمات تور: 07 شب اقامت با صبحانه + ترانسفر + پرواز داخلی 2 طرفه + گشت شهری با ناهار + راهنما + بیمه
 • مشاهده پکیج(تور مالزی+صاباح): دانلود
 • رزرو این تور

تور مالزی صاباح نوروز

 

در طول سفر مسافران در دو شهر زیبای کوالالامپور و صاباح اقامت دارند . ناخدای سفر بهترین هتل های پنج ستاره برای اقامت مسافران در تورهای انفرادی و گروهی در نظر گرفته است.
خدمات ویژه مسافران ناخدای سفر  : 07 شب اقامت با صبحانه + ترانسفر + پرواز داخلی 2 طرفه + گشت شهری با ناهار + راهنما + بیمه


کوالالامپور شهر شب و نور، شهر رنگ، شهر فروشگاه‌های بسیار بزرگ، شهر برج‌های دوقلو، شهری هم برای دیدن و هم برای خرید کردن. این شهر از هر کدام از شهرهای مهم آسیا رنگ و بویی به خود گرفته؛ اما برج‌های پتروناس، جنگل‌ها و پارک‌های طبیعی و مراکز خرید بزرگ و متنوع، بیش از همه باعث شهرتش شده است کوالالامپور پایتخت رسمی کشور مالزی و بزرگ‌ترین شهر این کشور است.در سفر مالزی با انتخاب تور کوالالامپور حتما متوجه خواهید شد که کوالالامپور بزرگ‌ترین شهر کشور مالزی و مرکز توریستی و اقتصادی آن است.

تور مالزی کامبوج نوروز
تور مالزی کامبوج نوروز

جاذبه های گردشگری کوالامپور:

 1. برج های دوقلو پتروناس
 2. موزه ملی
 3. برج کی ال
 4. خیابان بوکیت بینتانگ
 5. بازار مرکزی
 6. غار میمونها
 7. شهر آبی سان وی لاگون
 8. پارک پروانه
 9. آکواریوم

جزیره ساحلی «صباح» در مالزی، از نظر وسعت، دومین ایالت این کشور است که 2 میلیون نفر جمعیت و سه گروه قومی بزرگ و 32 قومیت فرهنگی دارد. روزنامه آسیا  – پریسا امیر قاسم خانی: جزیره ساحلی «صباح» در مالزی، از نظر وسعت، دومین ایالت این کشور است که 2 میلیون نفر جمعیت و سه گروه قومی بزرگ و 32 قومیت فرهنگی دارد.این جزیره رویایی، آمیخته ای از آب های صاف، شن های نرم و جنگل های استوایی است.

تور مالزی صاباح نوروز
تور مالزی صاباح نوروز

جاذبه های گردشگری صاباح:

 1. دهکده سنتی
 2. پارک کینابالو
 3. پارک دریایی
 4. وتلند کروز


  درج سفرنامه و دیدگاه‌ها

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.