بلیط چارتر، با یک کلیک ارزان ترین بلیط چارتر رو بخرید

بلیط چارتر

بلیط چارتر، با یک کلیک ارزان ترین بلیط چارتر رو بخرید

 

خرید بلیط چارتر ارزان : 88984780 – 021

 

یکی از بهترین پیشنهادها برای تهیه بلیط ارزان قیمت” خرید بلیط چارتر” است.

 

خرید بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر نوعی از بلیط های پروازهای هواپیمایی است که همیشه توسط دفاتر خدمات مسافرتی (آژانسهای مسافرتی) به فروش می رسد. در واقع این دفاتر طی قراردادی با شرکتهای هواپیمایی بخشی از ظرفیت آنها را برای خود کرایه می کنند و خود مسئول فروش آن پروازها می شوند در واقع چارتر کننده می شوند. افرادی که قصد مسافرت و خرید بلیط را دارند می توانند با همکاران بخش فروش بلیط چارتر هواپیما تماس بگیرند .


شایان ذکر است مسئولیت قیمت گذاری نیز بر عهده چارتر کننده است ومسئولیت ریسک آن نیز که در اینجا منظور صندلی های هواپیما است نیز بر عهده چارتر کننده است. ودر صورتی که چارتر کننده (دفتر خدمات مسافرت و هوایی ناخدای سفر) نتواند همه ظرفیتی را که اجاره کرده است را به فروش برساند ، چارتر دهنده (شرکت هواپیمایی) تعهدی ندارد و او مبلغ اجاره منعقد شده را دریافت خواهد نمود.

بلیط چارتر
بلیط چارتر

با توجه به موارد بالا، نرخ بلیط چارتر ثابت نیست و در مقاطع مختلف زمانی دارای نوسان می شود چراکه چارتر کننده سعی دارد با کاهش یا افزایش بلیط هواپیما در لحظات مختلف از یکسو تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش برساند تا از وقوع زیان جلوگیری نماید.

به طور کلی هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم بهای بلیط چارتر ارزان می شود تا زودتر به فروش برسد. اما در صورت وجود تقاضایای زیاد برای بلیط چارتر، ممکن است قیمت بلیط افزایش یابد. افزایش و کاهش قیمت بلیط چارتر، مداوم در سال اتفاق می افتد. مثلا در زمان هایی مثل عید نوروز یا فصل تابستان یا برخی مناسبتهای مذهبی، ملی و یا تعطیلات خاص تقاضا برای سفر زیاد است و نرخ بلیط چارتر افزایش می یابد ولی در سایر زمانهای دیگر مثل شرایط بدی آب و هوا که سفر کمتر انجام می شود قیمت بلیط چارتر کاهش می یابد.

پروازهای چارتر معمولا برای چه مسیرهایی می باشند؟

پروازهای چارتر بیشتر برای مسیرهای پرتردد (مثل:تایلند،دبی،مالزی،ترکیه و مسیرهای داخلی کیش و مشهد) میباشند ،در مناسبتها از جمله تعطیلات نوروز به دلیل تقاضای بیشتر پروازهای چارتر گرانترند ولی در زمان‌های دیگر که دارای مشتری کمتری هستند بهترین فرصت خرید بلیط چارتری میباشد.

به عنوان مثال در ماه اردیبهشت به دلیل اینکه مسافران در سفرهای نوروزی دلی از عزا درآورده‌اند و دیگر وقت کار است، کمتر به سفر می‌روند و در این زمان آژانس‌های هواپیمایی پیشنهادهای وسوسه‌برانگیز خود را بیان می‌کنند. با توجه به آب و هوای مساعد اردیبهشت ماه ، می‌توان آن را یکی از بهترین زمان‌ها برای خرید بلیط هواپیما به حساب آورد.

نکته قابل توجه دیگر در مورد بلیط های چارتر آن است که برخی مسیرها مثل مشهد، کیش، استانبول، دبی ، تایلند و … همیشه با استقبال مسافران مواجه هستند و در مقاطع زمانی بیشتری در اجاره چارتر کننده ها می باشد. اغلب در مسیرهای پرتردد، ایرلاینها می توانند حداکثر ظرفیت خود را با قیمت مناسب به چارتر کننده کرایه دهند تا دیگر دغدغه ای در مورد فروش جزئی آن نداشته باشند. گاه پیش می آید که چند دفتر خدمات مسافرتی با هم یکی می شوند و نماینده آنها، طرف قرارداد با شرکت هواپیمایی می شود.

بلیط چارتر
بلیط چارتر

 

خصوصیات بلیط هواپیما چارتر

معمولا خرید بلیط چارتر به نفع مسافر است که بتواند بلیط مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری نماید. برای این منظور کافیست از همکاران فروش بلیط ناخدای سفر مشاوره بگیرد چراکه باتوجه به تجربه و آگاهیشان بهترین پروازها با مناسبترین قیمت پیشنهاد خواهند کرد . باید گفت معمولاً در زمانهایی از جمله غیر تعطیلات که عموم مردم درگیر مشغله های خود هستند بلیط هواپیما چارتر با کاهش محسوسی روبرو خواهد شد. یکی از این ایام اسفند ماه هر سال است که همه مشغول امور خانه و خرید عید هستند و بهترین زمان برای مسافرت محسوب می شود مثلا می توانید با قیمت ارزانبه جزیره کیش سفر کنید و از آرامش و خلوتی آنجا در آن وقت سال لذت هم ببرید.

همین شرایط ممکن است درست بعد از تعطیلات عید نوروز که همه از مسافرت برگشته اند نیز به وجود بیاید. این یک ویژگی ویژه بلیط هواپیما چارتر میباشد که در زمانهای کم سفر، قیمت بلیط آنها کاهش می یابد و در این مواقع هرچه به زمان پرواز نزدیکتر بشویم این کاهش بیشتر هم می شود. اصطلاح بلیط لحظه آخری هم به همین جریان گفته می شود. کافیست آماده سفر باشید یک ساک آماده مسافرت داشته باشید و با عضویت در خبرنامه و شبکه های اجتماعی ناخدای سفر هر وقت از کاهش قیمت بلیط ها مطلع بلافاصله با همکاران مربوطه تماس گرفته و مسافرت خود را انجام دهید.

ارزان شدن نرخ بلیط هواپیما و انجام مسافرت توسط شما یک سفری ارزان را رقم می زند . آژانسهای مسافرتی ناخدای سفر از شیوه های اطلاعرسانی مانند پیامک، ایمیل ، شبکه های اجتماعی … مسافران را از وجود بلیط های چارتر ارزان قیمت آگاه می کند.

لازم به ذکر است در فصول سفر اغلب قیمت بلیط چارتر با قیمت بلیط سیستمی تفاوت چندانی ندارد. چون در این شرایط به اندازه کافی درخواست برای سفر وجود دارد و چارتر کننده ها معمولا نیازی به پایین آوردن نرخ بلیط هواپیما چارتر ندارنددر صورتیکه نرخ بلیط چارتر با بلیط سیستمی برابر بود معمولا همکاران رزرو بلیط ناخدای سفر بلیط سیستمی را پیشنهاد می کنند. دلیل آن امکان لغو، انصراف، استرداد و تغییر زمان بلیط سیستمی آسان تر از بلیط چارتر است. معمولا کنسلی بلیط هواپیما چارتر جریمه زیادی دارد .

در برخی شرایط ممکن است بلیط اصلاً قابل لغو نباشد و هیچ هزینه ای بابت انصراف به شما برنگردانده نشود. همچنین در بلیط های چارتری، در صورتیکه کودک (2 تا 12) سال داشته باشید، بلیط سیستمی نرخ کمتر و مخصوص به این سن را خواهد داشت اما در بلیط هواپیما چارتر نرخ بلیط برای این محدوده سنی مطابق نرخ بلیط بزرگسال محاسبه خواهد شد. در بلیط چارتر تنها برای افراد زیر دو سال که به آنها نوزاد گفته می شود قیمت بلیط متفاوت است.

بلیط چارتر
بلیط چارتر

بلیط چارتر ارزان

واقعیت این است که خرید بلیط چارتر به نفع مسافر است. چرا که قیمت بلیط چارتر متغیر می باشد و این نوسان شرایطی را ایجاد می کند که مسافر بتواند راحت تر به بلیط چارتر ارزان و مورد نظر خود را خریداری کند.

پرواز چارتر

پرواز چارتر به پروازی اطلاق می شود که تمام یا بخشی از صندلی های هواپیما توسط چارتر کننده (دفتر خدمات مسافرتی) اجاره شده باشد. پرواز چارتر گاهی بنا به سفارش چارتر کننده در برخی مسیرها برقرار می شود ولی در هر صورت بلیط آن توسط آژانس چارتر کننده به فروش می رسد. آژانس مسافرتی با توجه به تجربه خود در مسیرهای پر تردد پروازها را چارتر می نماید چراکه چارتر کننده تقریبا مطمئن است می تواند بلیط آن مسیرها را به فروش برساند و شرکت هواپیمایی هم درگیر مسائل خرده فروشی نمی شود.

در پرواز چارتر، تنها فروش بلیط توسط چارتر کننده صورت می گیرد اما سایر مسائل پروازی مثل حمل و نقل، باربری، تاخیر، لغو پرواز، بروز حوادث غير مترقبه برای مسافرین و هواپيما و… بر عهده شرکت هواپیمایی است و آژانس فروشنده بلیط هیچ مسئولیتی در این خصوص نداشته و پاسخگو نخواهد بود.

بلیط چارتر
بلیط چارتر

پرواز های چارتری به انواع مختلف تقسیم می شوند که به شرح ذیل است:

چارتر کامل(Full Charter):

اجاره کامل کلیه ظرفیت صندلی های یک هواپیما برای مقطع زمانی مشخص توسط چارتر کننده.

اجاره صندلی (Seat Charter):

اجاره تعداد محدودی از صندلی های یک هواپیما توسط چارتر کننده برای یک دوره زمانی خاص. خود این نوع پرواز چارتر به سه نوع، سیت چارتر به صورت شناور (اجاره شناور صندلی)، سیت چارتر بک تو بک (Back To Back) (اجاره صندلی رفت و برگشت)، سیت چارتر به صورت مشخص (Block Seat) (اجاره صندلی های مشخص شده) تقسیم می شود..

هواپیمای چارتر

مفهوم هواپیمای چارتر با پرواز یا بلیط چارتر اندکی متفاوت است و نباید با آن اشتباه گرفته شود. منظور از هواپیمای چارتر هواپیماهایی با ابعاد کوچکتر میباشند که کمتر از 10 نفر مسافر را جابجا می کنند. این هواپیماها با داشتن فضای خصوصی و لوکس، معمولا از جانب شخصیتهای مختلف تجاری و سیاسی و … جهت تسهیل و تسریع و امنیت بیشتر در روند پرواز اجاره می شوند.

بلیط چارتر مشهد

با توجه به آمار بلیط چارتر مشهد یکی از پر فروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی می باشد. از این رو بدیهی است که این حجم از تقاضا موجب میگردد تا خرید بلیط چارتر مشهد در تعطیلات و سایر سیزن های سفر با کمی دشواری صورت گیرد.ناخدای سفر در همه زمانها آماده پاسخگویی به شما عزیزن میباشد

بلیط چارتر کیش

از نظر بسیاری از گردشگران بهترین زمان برای سفر به کیش، اوایل دی ماه تا اواخر اردیبهشت ماه است. آب و هوای این جزیره در این ایام به قدری لطیف و فرح بخش است که افراد علاقمند به سفر را ترغیب به خرید یک بلیط چارتر کیش می کند.

برای رزرو بلیط چارتر و هتل کیش می توانید با همکاران بخش بلیط و تور کیش ناخدای سفر تماس بگیرید وخریدی مناسب و مقرون بصرفه را تجربه نمایید.

بلیط چارتر استانبول و آنتالیا

بر اساس آمارها ترکیه از جمله محبوبترین مقاصد گردشگری ایرانیان است از این رو اطلاع از قیمت بلیط چارتر استانبول و آنتالیا برای بسیاری از مسافران پروازهای بین المللی حائز اهمیت است. لذا اگر به دنبال خریدی ارزان و مقرون بصرفه برای سفرهای خارجی خود هستید، رزرو بلیط چارتر استانبول در پائیز و زمستان را پیشنهاد می کنیم.
همچنین برای اطلاع از آخرین تغییرات نرخی بلیط چارتر استانبول می توانید با ناخدای سفر تماس بگیرید

بلیط چارتر تایلند و مالزی

مسیرهای مالزی و تایلند جزء مسیرهای جذاب برای گردشگران سراسر جهان و همینطور هموطنان عزیزمان می باشد ، در زمستان ،پاییز و تعطیلات نوروزی بسیاری از ایرانیان تمایل به سفر به جنوب شرق آسیا را در برنامه خود می گذارند که تجربه ای خاطه انگیز خواهد بود . برای اطلاع و رزرو بلیط و تایلند با ناخدای سفر تماس بگیرید.

بلیط چارتر
بلیط چارتر

حرف آخر

برای رزرو و خرید بلیط های چارتری و سیستمی ارزان و خریدی مقرون به صرفه و بهره مندی از تخفیفات و مشاوره رایگان بخش رزرواسیون بلیت با ناخدای سفر تماس بگیرید

88984780 – 021